Πρωτοχρονιάτικη Πίτα ΣΕΛΑΣ

Ενημερωθείτε για τα νέα των σπηλαιολογικών (και όχι μόνο) συλλόγων.
Άβαταρ μέλους
elena
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1068
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 12:23 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Πρωτοχρονιάτικη Πίτα ΣΕΛΑΣ

Δημοσίευση από elena »

Την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2006, στις 12:00, στο Σπήλαιο του Σαλίγκαρου στη Βάρη θα κόψει ο ΣΕΛΑΣ την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του.

Περισσότερα: http://www.selas.org/phpBB2/viewtopic.php?p=814#814
:coffee: Έλενα Λάλου :speleo:
.....
Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....
Άβαταρ μέλους
ΣΠΗΛΑΙΟΕΠΑΦΙΚΟΣ
Active Member
Δημοσιεύσεις: 415
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 8:13 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΣΠΗΛΑΙΟΕΠΑΦΙΚΟΣ »

:idea: ΑΑΑΧΧΧ :!: ΣΤΕΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ ΟΙ ΣΠΗΛΑΙΟΛΟΓΟΙ :!:
ΟΛΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ :!: ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ :
:arrow: ΤΡΥΠΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
:arrow: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΠΗΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
:arrow: ΜΙΚΡΗ ΣΠΗΛΙΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
:arrow: ΣΠΗΛΑΙΟ ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
......ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ :!:
ΑΝΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΤΟΥ...ΧΡΟΝΟΥ ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ :!:
''Ο ΜΗ ΑΔΙΚΩΝ, ΟΥΔΕΝΟΣ ΔΕΙΤAI ΝΟΜΟΥ'' ΠΛΑΤΩΝ
Άβαταρ μέλους
Stelios Zacharias
Active Member
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2005 2:40 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stelios Zacharias »

Αν δεν σ'αρέσει μην έρθεις... :roll: :roll:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Stelios Zacharias την Παρ Ιαν 20, 2006 4:44 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
andreas
Active Member
Δημοσιεύσεις: 575
Εγγραφή: Τετ Σεπ 07, 2005 10:24 am

Δημοσίευση από andreas »

ΣΠΗΛΑΙΟΕΠΑΦΙΚΟΣ έγραψε: :arrow: ΤΡΥΠΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
:arrow: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΠΗΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
:arrow: ΜΙΚΡΗ ΣΠΗΛΙΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
:arrow: ΣΠΗΛΑΙΟ ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ :?:
......ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ :!:

Σπηλαιοεπαφικέ,

ούτε εγώ έχω πάει. :(

Μου στέλνεις μια αρμαθιά συντεταγμενες GPS με mail , να πάω το απόγευμα μετά τη δουλειά ???? ;) ή έλα να μου τα δείξεις, άν έχεις χρόνο, κέφι και διάθεση :)


Ευχαριστώ ! :D
Ο φθονερός γίνεται εχθρός του εαυτού του. Γιατί κατέχεται συνέχεια από λύπες που μόνος του προκαλεί.

Μένανδρος
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

ΣΠΗΛΑΙΟΕΠΑΦΙΚΕ,

μπήκε ανοιχτή πρόσκληση στο forum του ΣΕΛΑΣ για ιδέες σπηλαίων για την κοπή της πίττας αλλά δεν μας έκανε τη χάρη κανένας (πλην του Νίκου) να δώσει ιδέες...
Αν μας επισκεπτόσουν που και που (στο forum τουλάχιστον), ίσως να είχαμε ένα πιο πρωτότυπο μέρος για να κόψουμε την πίτα μας φέτος.

Εγώ προσωπικά πάντως, ούτε στο Σαλίγκαρο έχω πάει...
Όλο λάδι-λάδι... και τηγανίτες τίποτα!
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Καλημέρα σε όλες και όλους!

Eλάτε ρε παιδιά που περιμένουμε να κάνουμε σπηλαιολογία κόβοντας πίττες... Ευκαιρία να μαζευτούμε και να περάσουμε καλά είναι!!!

Τα σημαντικά ερωτήματα είναι άλλα: η πίττα θα είναι κέικ ή τσουρέκι; Από ποτά τι κάνουμε; Μασαμπούκα θα παίξει;

Μετά από αυτά τα υπαρξιακά θέλω να ρωτήσω τον αγαπητό Γιώργο: η βαμβακιά πού είναι; είναι η μόνη που δεν ξέρω...

Δημήτρης
Άβαταρ μέλους
Stelios Zacharias
Active Member
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2005 2:40 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stelios Zacharias »

dim.kar έγραψε:Τα σημαντικά ερωτήματα είναι άλλα: η πίττα θα είναι κέικ ή τσουρέκι;
Σωστός. Εγώ ανέκαθεν ήμουν οπαδός του κέϊκ. Δυστυχώς δεν θα καταφέρω να παραβρεθώ στην πίτα σας - αλλά σας εύχομαι ό,τι καλύτερο για το νέο έτος.

Στέλιος
Άβαταρ μέλους
caspex
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 994
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2005 8:11 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από caspex »

Δηλώνω κι εγώ οπαδός του κεϊκ... Δεν συγκρίνεται!!!
Άβαταρ μέλους
Stelios Zacharias
Active Member
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2005 2:40 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stelios Zacharias »

Τα κερασάκια και άλλα φρουτάκια δεν μου πολύ αρέσουνε όμως...
Άβαταρ μέλους
KApostolopoulos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2005 12:14 pm

Δημοσίευση από KApostolopoulos »

O ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣ είναι άριστη επιλογή. Είναι και αμφιθεατρικός. Μπράαααβο παιδιά. !!



Είμαι και περίεργος εάν μεγάλωσαν κάποια ρήγματα σε σταλαγμιτικό που είχα παρατηρήσει στο παρελθόν από τον πρόσφατο σεισμό. Ελπίζω να έρθω και να σας ευχηθώ από κοντά...
"The answers to all questions are to be found in nature."
Takashi Amano
Άβαταρ μέλους
Nikos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2005 9:22 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Nikos »

caspex έγραψε:Δηλώνω κι εγώ οπαδός του κεϊκ... Δεν συγκρίνεται!!!
Παιδιά,
το τσουρέκι είναι πολύ ανώτερο από το κέικ 8)
Όχι οτι δεν δεν τρώω το κέικ...

Πάντως, δεν θα είμαι στην πίττα.
Έχω ήδη κανονίσει να παώ στην Κρήτη.
Να τα ανακοινώνουμε και λίγο νωρίτερα :?
Νίκος
Άβαταρ μέλους
ΣΠΗΛΑΙΟΕΠΑΦΙΚΟΣ
Active Member
Δημοσιεύσεις: 415
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 8:13 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΣΠΗΛΑΙΟΕΠΑΦΙΚΟΣ »

:cry: ΑΡΑΧΝΟΜΑΜΟΥΝΙ ΜΟΥ, ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΖΕΥΑ ΕΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑ #-o
ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ :roll:
ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΠΗΛΙΕΣ ΣΤΟΝ ΥΜΗΤΤΟ :idea: ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΝΕΖΗ ](*,)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΣΤΗΝ ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ :!: ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2001 :!:
ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΡΔΕΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΟΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΟΡΓΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΥΜΗΤΤΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ GPS :?:
ΜΑΛΛΟΝ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ :idea: Η ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ :-k ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΙΤΑ :-k
ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΗΛΑΙΑΚΙ ΓΙΑΤΙ:
4 ΣΥΛΛΟΓΟΙ = 4 ΚΥΡΙΑΚΕΣ :arrow: ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ :!:
''Ο ΜΗ ΑΔΙΚΩΝ, ΟΥΔΕΝΟΣ ΔΕΙΤAI ΝΟΜΟΥ'' ΠΛΑΤΩΝ
xaris
Active Member
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2005 3:07 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από xaris »

Για να μην υπαρχουν αποριες η πιτα του Φ.Ο.Σ. ειναι κεικ αμυγδαλου και θα ειναι η πρωτη φορα που θα δειτε (οσοι ερθετε) τετοια πιτα
(παλι στο αινιγμα σας αφηνω να πλαναστε).
Χαρης
H.U.E.
Χάρης
Μέλος του Ομίλου Σπηλαιολογίας Ναυπλίου

ΜΗΔΕΝΙ ΔΙΚΗΝ ΔΙΚΑΣΗΣ ΠΡΙΝ ΑΜΦΟΙΝ ΜΥΘΟΝ ΑΚΟΥΣΗΣ
ΕΚΑΣ ΟΙ ΒΕΒΥΛΟΙ
H.U.E.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2005 9:22 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Nikos »

Γιατί κέικ?

Χάθηκε λίγο τσουρέκι ρε παιδιά :cry:
Νίκος
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

Για ρίξτε μια ματιά στα updates, να δείτε τι δωράκια θα μοιράσουμε...

http://www.selas.org/phpBB2/viewtopic.php?t=250


Θα σας περιμένουμε ΟΛΟΥΣ εκεί...!



υ.γ. μέχρι την πίτα μάλιστα, θα μαζευτούν σίγουρα κι άλλα :D
Όλο λάδι-λάδι... και τηγανίτες τίποτα!
Άβαταρ μέλους
elena
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1068
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 12:23 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elena »

Μπράβο σε όλους.
Περάσαμε υπέροχα! Τόσος κόσμος από που βρέθηκε; Οριακά μας χώρεσε το σπήλαιο!!!!!!
Νόστιμη πίτα, πολλά πολλά δώρα (αλήθεια, πόσα δώσατε τελικά συνολικά; ), πολύς κόσμος (στην φωτό δεν βλέπετε ούτε τους μισούς!!!! ) και πολύ ωραίο το σπήλαιο για τέτοια περίσταση.
Ας μπει κάποιος από τον ΣΕΛΑΣ να μας πει καιγια την βράβευση που έγινε!!!!!


Και του χρόνου :-)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος elena την Πέμ Φεβ 21, 2008 1:31 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
:coffee: Έλενα Λάλου :speleo:
.....
Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....
Άβαταρ μέλους
andreas
Active Member
Δημοσιεύσεις: 575
Εγγραφή: Τετ Σεπ 07, 2005 10:24 am

Δημοσίευση από andreas »

Συγχαρητήρια... !

Μας άρεσε πολύ, ειδικά τα πολλά ρεσώ που έδοσαν μια άλλη ατμόσφαιρα στη σπηλιά, από αυτήν που "συνήθως" ξέρουμε...!

Αφού άρεσε και στον μικρό Αλέξανδρο, τότε η εκδήλωση ήταν ... μεγάλη Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α ! ! !


Συγχαρητήρια παιδιά ! Καταπληκτικό !

Και του χρόνου ξανα όλοι μαζί.

:D :D :D
Ο φθονερός γίνεται εχθρός του εαυτού του. Γιατί κατέχεται συνέχεια από λύπες που μόνος του προκαλεί.

Μένανδρος
Άβαταρ μέλους
geoski
Active Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Τετ Φεβ 08, 2006 11:48 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από geoski »

Πράγματι περάσαμε πολύ καλά ! μεγάλη η συμμετοχή, καλή η διάθεση μας & βεβαια κάποιες στιγμές γέλιου..! Υπήρχαν & κάποιοι τυχεροί με πολλά δώρα που δεν ήξεραν που να τα βάλουν. Μπράβο παιδία αντε & του χρόνου !
Άβαταρ μέλους
caspex
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 994
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2005 8:11 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από caspex »

Γεια και χαρά σας!

Σας ευχαριστούμε για τα καλά λόγια και πάνω από όλα γιατί μας τιμήσατε με την παρουσία σας.
Για την "μίνι" εκδήλωση που έγινε θα ήθελα να πω δύο λόγια (ευχαριστώ την Έλενα για την "πάσα"):

Ο Δρ. Κώστας Ιατρού είναι μέλος του ΣΕΛΑΣ από το 2002. Είναι από τους πρεσβύτερους του συλλόγου μας και ως εκ τούτου δεν συγκαταλέγεται στους πλέον ενεργούς σπηλαιολογικά. Αυτό όμως δεν το εμποδίζει από το να δουλεύει άοκνα στο "παρασκήνιο" και το να στηρίζει αμέριστα τον σύλλογο με κάθε ευκαιρία (σχεδόν σε βαθμό υπερβολής...) Οι πράξεις του αυτές, σε συνδυασμό με την ακέραια προσωπικότητα του τον έχουν καταστήσει ένα πρόσωπο σεβαστό από όλα τα μέλη του ΣΕΛΑΣ. Πραγματικά σας λέω κατέχει μια ιδιαίτερη θέση ανάμεσά μας.

Το παρόν ΔΣ λοιπόν απλά υλοποίησε εισηγήσεις μελών που είχαν ζητηθεί και στο παρελθόν από μέλη του συλλόγου, δηλ. τίμησε τον Κώστα Ιατρού ανακηρύσσοντας τον Επίτιμο Πρόεδρο του Συλλόγου. Ήταν πραγματικά η ελάχιστη αναγνώριση για την προσφορά του.

Το σημαντικότερο όμως ήταν νομίζω το θερμό χειροκρότημα από όλους εσάς και σας ευχαριστούμε για αυτό.

Καλό βράδυ λοιπόν, και του χρόνου με υγεία και όλοι μαζί


Υ.Γ.1: Η "τελετή" (όπως θα καταλάβατε οι παρευρισκόμενοι σήμερα εκεί) είχε οργανωθεί με απόλυτη μυστικότητα...
Ήταν δηλ. μια έκπληξη για τον Κώστα.

Υ.Γ.2: Καλά να περάσετε στο πάρτυ του ΣΠΕΛΕΟ μιας και δεν θα μπορέσω να είμαι...
Κώστας Αδαμόπουλος
______________
Ανοικτό Σπηλαιολογικό Εγχειρίδιο
Άβαταρ μέλους
geoski
Active Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Τετ Φεβ 08, 2006 11:48 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από geoski »

Κάποιο μέλος του ΣΠΕΛΕΟ δεν ήθελε να μπει μέσα στο σπηλαίο (κουβεντούλα - τσιγαράκι κλπ) είχε πάει 1.30 το μεσημέρι & ακόμα εκεί. Τελικά τα καταφέραμε & την πείσαμε...! ιδού
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

H εκδήλωση τελικά είχε αρκετή επιτυχία, παρά τις όποιες ανησυχίες μας, μιας και οι περισσότεροι του νέου ΔΣ δεν είχαμε ασχοληθεί με οργάνωση τέτοιου γεγονότος στο παρελθόν .

Η προσέλευση του κόσμου ήταν ανέλπιστη καθώς μαζευτήκαμε τόσοι πολλοί που κατακλύσαμε το σπήλαιο. Τα συγχαρητήριά μου στο Κ. Γεωργιάδη, το Μιχάλη (batman) και το Νώντα που επιλήφθηκαν της διακόσμησης (τα φωτισμένα σταλαγμιτικά ήταν πανέμορφα και έφτιαχναν... ατμόσφαιρα) και σε όσους βοηθούσαν κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης για την σωστή διεξαγωγή της καθώς και μετά το πέρας για το απαραίτητο συμμάζεμα. Ένα μεγάλο «ευχαριστώ» ιδιαιτέρως στην Όλγα και τον Κ.Ιατρού για την συνεχή και πολύτιμή βοήθειά τους καθ’ όλη τη διάρκεια της εκδήλωσης.

Η αλήθεια είναι ότι θα είχαμε οργανωθεί σαφώς καλύτερα εάν γνωρίζαμε την απήχηση που θα είχε στον κόσμο η πρόσκλησή μας, καθώς έως τις 12:00 ήμασταν μόνο καμιά δεκαριά άτομα του ΣΕΛΑΣ και αναρωτιόμασταν εάν λόγω καιρού ή δύσκολης πρόσβασης (αρκετά χιλιόμετρα μέτριου-κακού χωματόδρομου) θα έρθει κανένας άλλος! :D

Ελπίζουμε όσοι μας τίμησαν με την παρουσία τους να έμειναν ευχαριστημένοι. Τα δώρα που μοιράστηκαν ξεπερνούσαν τα 20 στο σύνολό τους, με περισσότερο τυχερό από τους υπόλοιπους, τον Άγγελο (από τον Ποσειδώνα), ο οποίος μάζεψε σχεδόν το 1/4 αυτών!!! Το κέφι ήταν αυξημένο, το φαί και το κρασί (χορηγία Ιατρού και ΣΕΛΑΣ) άφθονο και η πίτα (επίσης χορηγία Ιατρού) πεντανόστιμη όπως κάθε χρόνο... Ευτυχώς ακόμα και ο καιρός μας έκανε τη χάρη να περιμένει να τελειώσει η εκδήλωση και να μπούμε στα αυτοκίνητά μας, προτού αρχίσει δειλά-δειλά το ψιχάλισμά του.

Καλή χρονιά σε όλους!
Υγεία, Χαρά και Ευτυχία...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mamouni την Τρί Φεβ 21, 2006 12:46 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Όλο λάδι-λάδι... και τηγανίτες τίποτα!
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

Ρε παιδιά, γράψτε κανένα σχόλιο κι εδώ, να το έχουμε:

http://www.selas.org/phpBB2/viewtopic.p ... 0&start=15
Όλο λάδι-λάδι... και τηγανίτες τίποτα!
Άβαταρ μέλους
Stelios Zacharias
Active Member
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2005 2:40 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stelios Zacharias »

elena έγραψε:Περάσαμε υπέροχα! Τόσος κόσμος από που βρέθηκε; Οριακά μας χώρεσε το σπήλαιο!!!!!!
Και εγώ εντυποσιάστηκα με την προσέλευση, παιδιά, σκυλιά και σπηλαιολόγοι τόσοι που δεν πρόλαβα να τους χαιρετήσω και να μιλήσω με όσους ήθελα... Του χρόνου θα φροντίσουμε για περισσότερα φαγώσιμα :lol:
Άβαταρ μέλους
MALAMA KATERINA
Active Member
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2005 9:35 pm

Δημοσίευση από MALAMA KATERINA »

Συγχαρητήρια και από μένα. Ήταν τέλεια! Η διακόσμηση (!), η πίττα, το φαγητό, όλα! Αυτό το οποίο όμως εμένα με χαροποίησε πολύ είναι ότι είδα παιδιά που τελειώσαμε μαζί τη σπηλαιολογία,έχουμε κάνει σπήλαια μαζί, έχουμε ανέβει κορυφές μαζί και πολλά άλλα που όταν τα σκέφτομαι δακρύζω και γελάω μαζί. Που είστε ρε, παιδιά; Γιατί χαθήκαμε; Φιλάκια σε όλους.
Ευχαριστώ ΣΕΛΑΣ για αυτές τις όμορφες συναντήσεις. Και του χρόνου. :oops:
Άβαταρ μέλους
haris
Active Member
Δημοσιεύσεις: 496
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 19, 2005 6:27 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από haris »

Η εκδήλωση είχε μεγάλη επιτυχία, πολύς κόσμος και πολύ κέφι. Να ευχηθώ λοιπόν κι εγώ
Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά με υγεία και πολλές πολλές αποστολές στο ΣΕΛΑΣ και σε όλους τους συλλόγους.
Παραβρισκόμενη στην κοπή πίτας τριών σπηλαιολογικών συλλόγων και σαν νέα σπηλαιολόγος
μου δημιουργήθηκε μια απορία: Σε όλες τις εκδηλώσεις υπήρχε άφθονο κρασί αλλά όχι νερό!!!
ήταν τυχαίο;;; :P :P :P
Απάντηση