ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Ανακοινώσεις και ερωτοαπαντήσεις για προγραμματισμένες εκπαιδεύσεις στην Ελλάδα και το εξωτερικό.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Δημοσίευση από dim.kar »

Καλημέρα προς όλες και όλους!

Ερώτηση: τα σχολεία των συλλόγων (Ά επιπέδου) ανακοινώνονται εδώ ή στην δράση των Συλλόγων;

Τo post θα το σβήσω μόλις λυθεί απορίά μου (να μην γεμίζει και το φόρουμ με βλακείες)...

Δημήτρης
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Άβαταρ μέλους
elena
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1068
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 12:23 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Δημοσίευση από elena »

dim.kar έγραψε:Καλημέρα προς όλες και όλους!

Ερώτηση: τα σχολεία των συλλόγων (Ά επιπέδου) ανακοινώνονται εδώ ή στην δράση των Συλλόγων;

Τo post θα το σβήσω μόλις λυθεί απορίά μου (να μην γεμίζει και το φόρουμ με βλακείες)...

Δημήτρης
Στα νέα των συλλόγων. Εδώ προς το παρόν είναι τα "υπό την αιδίδα της ΣΟΕ"
:coffee: Έλενα Λάλου :speleo:
.....
Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....
Άβαταρ μέλους
caspex
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 994
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2005 8:11 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από caspex »

Έλενα,

Δεν είναι άσχημη ιδέα να έχουμε συγκεντρωμένα όλα τα σεμινάρια εδώ κι ας μην είναι υπο την αιγίδα. Αποφασίστε με τον Γιώργο και μετά σβησε το post ή το δικό μου ή το δικό σου και κάνε την σχετική ανακοίνωση... (Εγω ψηφίζω να είναι για όλα τα σεμινάρια συλλόγων της ΣΟΕ (εξάλλου η ΣΟΕ "είναι" οι σύλλογοί της...)

Κώστας
Άβαταρ μέλους
elena
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1068
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 12:23 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elena »

Α! Λίγο αναποφάσιστο σε βρίσκω. Αφού μετά από κουβέντα (εγώ κι εσύ) είπαμε ότι εδώ μπαίνουν τα της ΣΟΕ, τώρα λέμε άλλα; Θα ρωτήσω και τον Γιώργο και βλέπουμε...Αποφασίστε όμως...
:coffee: Έλενα Λάλου :speleo:
.....
Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Καλημέρα σε όλες και όλους!

Τελικά τι αποφασίσατε;

Εάν αποφασίσατε να τα ανακοινώνουμε (όλες τις εκπαιδευτικές δραστηριότητες των συλλόγων) θέλει μια μικρή διόρθωση το εισαγωγικό κείμενο.


Το κείμενο ως έχει:
Εκπαίδευση
Ανακοινώσεις και ερωτοαπαντήσεις για προγραμματισμές εκπαιδέυσεις στην Ελλάδα και το εξωτερικό από την ΣΟΕ
Το κείμενο όπως προτείνω να γίνει:
Ανακοινώσεις και ερωτοαπαντήσεις για προγραμματισμένες εκπαιδεύσεις στην Ελλάδα και το εξωτερικό από την ΣΟΕ και τους Συλλόγους της
Προσωπικά εμένα πιο λογικό μου φαίνεται ΟΛΑ τα σχολεία να είναι συγκεντρωμένα σε μια υποκατηγορία.

Φυσικά η επιτροπή είναι που αποφασίζει!

(Ας αποφασίσει σήμερα μόνο... Όχι για τίποτε άλλο βέβαια απ' το να γλυτώσουμε τις μετακινήσεις...)

Δημήτρης

ΥΓ. Έλενα, Θωμά κλπ το περιοδικό είναι ΠΟΛΥ καλό... Συγχαρητήρια, γρήγορα και τυπωμένο...
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Άβαταρ μέλους
elena
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1068
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 12:23 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elena »

Δημήτρη καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Όποιο σεμινάριο είναι να ανακοινωθεί ας μπει στα Νέα των συλλόγων. Εάν είναι να μετακινηθεί από εκεί θα φροντίσω να γίνει και αυτό, αλλά προς το παρόν ας μπει στα Νέα, όπου είναι και προσπελάσιμο σε όλους.
Συγνώμη για την όποια καθηστέριση και περιμένουμε να διαβάσουμε τι σεμινάριο ετοιμάζετε...

ΥΓ. Ευχαριστούμε για το περιοδικό...από το στόμα σου και στου..."Λαμπράκη" το αυτί :wink: :wink: :D
:coffee: Έλενα Λάλου :speleo:
.....
Πάντα στον νου σου νάχεις την Ιθάκη.
Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου....
Απάντηση