Άσκηση στην Κρήτη

Προγραμματισμός και σχολιασμός των ασκήσεων, ενημερώσεις, νέα και δράσεις της ομάδας Σπηλαιοδιάσωσης.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Άσκηση στην Κρήτη

Δημοσίευση από dim.kar »

Καλησπέρα!!!

Μέλη της επιτροπής και ΣΠΟΚάκια :D :D :D

δεν μας λέτε τι ονειρεμένο πρόγραμμα θα μας περιμένει το τετραήμερο στην Κρήτη; Θάναι σχολείο; Θάναι άσκηση; Θα μείνουμε στο ύπαιθρο; Θα μαγειρέψουμε μόνοι μας; Θα δοκιμάσουμε την παραδοσιακή κρητική κουζίνα; Θα γίνουμε ντίρλα; Θα μάθουμε πράματα και θάματα; Θα έχουμε ένα δημιουργικό και παραγωγικό ΠΠΣΚ; Θα περάσουμε καλά;

Άντε, ενημερώστε μας!!!

Δημήτρης
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
speleaggelos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Παρ Απρ 15, 2005 8:50 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από speleaggelos »

Το "τετραήμερο" της 28ης Οκτωμβρίου θα είμαστε στην ΚΡΗΤΗ για την ετήσια άσκηση σπηλαιοδιάσωσης.Το σπήλαιο που επιλέχθηκε για την άσκηση είναι το ΚΟΡΙΤΣΙ στον ΨΗΛΟΡΕΙΤΗ αλλά ίσως αλλάξει λόγο καιρού.Πριν την άσκηση,Πέμπτη και Παρασκευή θα κάνουμε μια "ανεπίσιμη" σχολή για να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι νεότεροι.Η ασκήση θα γίνει το Σάββατο και την Κυριακή πλύσιμο υλικών και απενημέρωση.Το σενάριο,η διάρκεια κ.λ.π. θα εξαρτηθούν απο τις συμετοχές.Διαμονή και διατροφή δεν εχουν καθοριστεί ακόμη,θα ενημερωθήται σύντομα. Το κόστος του ατομικού εισητηρίου για το καράβι είναι 60-70Ε με επιστροφή,αν μαζευτούν πάνω απο δέκα άτομα έχουμε έκπτωση.Γεια τις συμετοχές τον Αθηναίων παρακαλώ επικοινωνήστε στο 6948077039 απογευματινές ώρες.Θα σας κρατάμε ενήμερους για εξελίξεις αλλά περάστε και απο την συνάντηση της Τρίτης να τα πούμε.
για την επιτροπή σπηλαιοδιάσωσης
Άγγελος
Άβαταρ μέλους
MALAMA KATERINA
Active Member
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2005 9:35 pm

Δημοσίευση από MALAMA KATERINA »

Ψήνομαιιιιιιιι!!!!!!!
Θέλω όμως: ρακές, ρακές, ρακές, σπηλαιάκι (άσκηση ή μάθημα δεν με νοιάζει) και ξανά ρακές, ρακές, ρακές!!!!!
α.... και ΔΕΝ θέλω να μαγειρέψω!
Μία φορά κι έναν καιρό
ήμουν ελπίδα για τον κόσμο
τώρα μόνη κολυμπώ..


http://lifeaction.blogspot.com/
http://okthisismylife.blogspot.com/
http://www.flickr.com/photos/43010836@N02/
manou
Active Member
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Παρ Μάιος 27, 2005 3:43 pm
Τοποθεσία: IRAKLIO CRETE

Δημοσίευση από manou »

MALAMA KATERINA έγραψε:Ψήνομαιιιιιιιι!!!!!!!
Θέλω όμως: ρακές, ρακές, ρακές, σπηλαιάκι (άσκηση ή μάθημα δεν με νοιάζει) και ξανά ρακές, ρακές, ρακές!!!!!
α.... και ΔΕΝ θέλω να μαγειρέψω!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μπραβο βρε κατερινα, με εκανες και γελασα πρωι πρωι......
το λοιπον, δεν εχω αναλαβει οργανωτικα θεματα, αλλα θα συμμετεχω στην ασκηση μπας και μαθω κατιτις....επιτελους!!! και επισης θα δειξω σοβαροτητα, θα δειξω σοβαροτητα, θα δειξω σοβαροτητα.....

οποτε σου λεω με σιγουρια οτι

1.) ναι μεν δεν μπορουμε να πινουμε αλιμονο...ασκηση θα κανουμε, σε σπηλαιο θα μπουμε, θα ακολουθησουμε τους κανονες....
αλλα..... secret: secret: secret: secret: secret: secret: secret:θα εχω κρυμμενο μπουκαλι ρακι για σενα, εμενα και τον αγγαλιτσα :-$ :-$ :-$ :-$

2) και βεβαιως δεν θα σε αφησουμε να μαγειρεψεις!!!
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X οχι κυρια μου!!!
ειναι δυνατον;;;;; αρκετα χωσιματα εχεις τραβηξει!!!!

ελα εσυ και μην φοβασαι....θα κανουμε πολλα πολλα πραγματα.....
και ολονυχτιες συζητησεις θα κανουμε
και κρυφογελακια θα χουμε....
και γενικα θα ξαναγινουμε παιδια...οχι οτι θεμε και πολυ δηλαδη!!!!
(μη με ακουσουν οι σποκιτες .... την εχω βαψει!!!) ειμαι σοβαρη, ειμαι σοβαρη, ειμαι σοβαρη.....

α! ασε που σημερα το πρωι - το αγαπημενο, γλυκο μου αφεντικο ειπε ναι και - πηρα την αδεια.....και επιτελους εχω σιγουρο 4ημερο...... :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:


θελουμε να εχουμε αρκετες συμμετοχες απο Αθηνα και να εχει επιτυχια ολο το εγχειρημα
ευχαριστουμε οσους θα κατεβουν
και πιστευω οτι δεν θα απογοητευτουμε ουτε εμεις αλλα βεβαια ουτε και σεις!!!
.............................................................................................
σας περιμενουμε...μανου
ΣΠ.Ο.Κ. για πάντα; ε ναι λοιπόν, για πάντα!
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Λοιπόν νομίζω πως έχουμε φτάσει στο παραπέντε για να οργανωθούμε, αλλά τι στο καλό, ΕΛΛΗΝΕΣ είμαστε, ειδικότης μας να τα φτάνουμε στο μη περαιτέρω και τελικά να βγαίνουν πολύ όμορφα πράγματα... Οπότε, αναμείνατε ολίγον στο ακουστικό σας, έρχονται ανακοινώσεις...

Δημήτρης

ΥΓ. Μανού νομίζω πως θα πρέπει να αφήσουμε και χρόνο για ρακοποσία...
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Απάντηση