Ημερολόγιο 2014

Συμβουλευτείτε το σπηλαιολογικό ημερολόγιο και μάθετε τι υπάρχει για κάθε ημερομηνία... Συμπληρώστε τις προτάσεις δηλώνοντας την ημερομηνία της...
Απάντηση
pvnrt
Registered User
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 26, 2013 8:14 pm

Ημερολόγιο 2014

Δημοσίευση από pvnrt »

pvnrt
Registered User
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 26, 2013 8:14 pm

Re: Ημερολόγιο

Δημοσίευση από pvnrt »

Μερικές πληροφορίες για το παραπάνω λινκ: Το ημερολόγιο αυτό ενημερώνεται από μένα όποτε έχω καινούργιες πληροφορίες σχετικά με κάποια συνάντηση σπηλαιολογική ή φαραγγική. Όσον αφορά τις φαραγγικές συναντήσεις το ενημερώνω με όλων των ειδών, είτε αυτές γίνονται σε επίπεδο διεθνές, σε επίπεδο χωρών ή ακόμα και σε επίπεδο τοπικό σύμφωνα με πληροφορίες που λαμβάνω από φαραγγάδες που έχω κάποιου είδους επικοινωνία. Για τις σπηλαιολογικές συναντήσεις είναι περισσότερο διεθνούς χαρακτήρα.

Εάν έχετε να αναφέρετε κάποια συνάντηση, είτε φαραγγική είτε σπηλαιολογική, η οποία μπορεί να μου έχει ξεφύγει, παρακάλω να απαντάτε σε αυτό το ποστ, ώστε να κάνω τις προσθήκες. Θα ήταν εξαιρετικό, αν μπορείτε σε τέτοια περίπτωση να παρέχετε ημερομηνίες, όνομα της συνάντησης και κάποιον ιστότοπο, οποιουδήποτε τύπου (κανονικό ιστότοπο, σελίδα στο facebook) ή στοιχεία επικοινωνίας με τον οργανωτή.

Ευχαριστώ,

Λυδία


Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος pvnrt την Παρ Νοέμ 07, 2014 6:27 pm.
Απάντηση