Απαντήσεις σε quiz.

Εδώ θα βρείτε "μαζεμένα" όλα τα σπηλαιολογικά Quiz των μελών μας. Μην διστάσετε να δημοσιεύσετε κι εσείς το δικό σας.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Active Member
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 10:06 am

Απαντήσεις σε quiz.

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Μήπως θα ήταν καλύτερα, όποιος έχει ή νομίζει ότι έχει την λύση για κάποιο quiz, να απαντάει με προσωπικό μήνυμα ώστε να μην στερήσει την χαρά της «ανακάλυψης» και από άλλους ενθουσιώδεις «λύτες»;

Στο τέλος μπορεί όποιος έβαλε το quiz να δημοσιεύσει τις σωστές λύσεις ώστε να τις δουν όλοι.

Τι λέτε;
Παναγιώτης Παπαϊωάννου / Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Καλημέρα σε όλες και όλους!

Τελικά απαντούν μόνο οι νεότεροι ή όλοι; Μήπως κάποιος κακεντρεχής αρχίσει να μας κατηγορεί πως οι "παλιοί" αρχίζουν να κάνουν τσάμπα επίδειξη γνώσεων; Μήπως να αφήνονται οι νέοι να λένε δημοσίως το μακρύ τους και το κοντό τους "δουλεύοντας" τις τεχνικές στο μυαλό τους, πριν δοθούν απαντήσεις, ; Προβληματισμό καταθέτω...

Δημήτρης
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Άβαταρ μέλους
belias
Active Member
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ Ιουν 01, 2005 5:20 pm
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από belias »

Κατά την γνώμη μου πρέπει να το αφήσουμε όπως έχει.Ο λόγος είναι πως άμα δυμοσιεύονται μόνο οι σωστές απαντήσεις δεν θα μαθαίνουμε από τα λάθη μας άσε που θα πρέπει να απαντάει αυτός που το υπέβαλε σε όλα τα ερωτήματα που πολλές φορές είναι τα ίδια (έχω υμάντα μαζί μου κ.λ.π.).
Άβαταρ μέλους
caspex
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 994
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2005 8:11 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από caspex »

Κουβέντα να γίνετε για τις τεχνικές και ας γίνετε από όποιους θέλει και όπως θέλει, με pm ή με δημοσίευση ή με οτιδήποτε άλλο...

Νομίζω ότι οι παλιοί θα πρέπει να εγκαταλείψουν τα "εύκολα" Quiz και να ασχολούνται μόνο με τα "δύσκολα" τα οποία είναι στο επίπεδό τους...
Κώστας Αδαμόπουλος
______________
Ανοικτό Σπηλαιολογικό Εγχειρίδιο
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Συμφωνώ και επαυξάνω!
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Απάντηση