Σπηλαιολογία...με στύλ και φαντασία!

Αγορές-πωλήσεις σπηλαιολογικού (και μη)εξοπλισμού, μικρές αγγελίες, απώλειες υλικών εντός σπηλαίων...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Σπηλαιολογία...με στύλ και φαντασία!

Δημοσίευση από mamouni »

Έπιτέλους έφτασαν!!!

Σε γήινα χρώματα (εκρού και λαδί), με μηνύματα-στάμπες που μας αντιπροσωπεύουν όλους ασχέτως χώρας, συλλόγου, φύλου ή ηλικίας, σήμα τον Νεάντερταλ (ή Vril?!?!) και αρκετή δόση... τρέλλας!

Αυτά είναι τα νέα μπλουζάκια του ΣΕΛΑΣ και ήδη έχουν γίνει ανάρπαστα!

Εικόνα Εικόνα

Εικόνα Εικόνα

Παρακαλώ, δώστε τις παραγγελίες σας στα γραφεία του συλλόγου κάθε Τετάρτη 8:30-23:00, είτε μέσω προσωπικού μηνύματος από το forum, είτε μέσω email στο eri.tsalou@selas.org

Ευχαριστώ
mamouni
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

Παράλειψη :oops: :

Τιμή ανά τεμάχιο = €10!


Ευχαριστώ και πάλι...
manou
Active Member
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Παρ Μάιος 27, 2005 3:43 pm
Τοποθεσία: IRAKLIO CRETE

Δημοσίευση από manou »

καλησπερα, παιδες...
μπορω να κανω μια παραγγελια μεσω φορουμ;;;;

μου ειναι κομματακι δυσκολο να περασω απο τα γραφεια σας....

αν ειναι ευκολο θα σας παρακαλουσα (μα τι ευγενεια που εχω μεσημεριατικο!!!) να δωσετε σε αδαμοπουλο ή μητσακη τα νεα μπλουζακια του ΣΕΛΑΣ να τα κατεβασουν κατω στην Κρητη μια και θα ρθουν για το φεστιβαλ....τωρα φοραω medium...(και απο οτι μπορεσα να δω στη φωτογραφια, εχω μυωπια και δεν φοραω γυαλια!!!) υπαρχουν σε 2 χρωματα...θελω και τα 2...
(καλα που να το φανταζομουνα οτι θα εκανα παραγγελια μεσω υπολογιστη...ειμαι και κομματακι μεγαλη σε ηλικια και αυτα μου φαινονται ψιλα γραμματα...πρεπει να προλαβω, που να περιμενω τετοιο καταναλωτικο ατομο που ειμαι, την πανελληνια;;; και αν εχουν τελειωσει μεχρι τοτε;;; τι θα κανω; :cry: )
και οχι τιποτε αλλο αλλα πως θα με αντεξουν εδω κατω οι υπολοιποι!!!! :twisted:

ευχαριστω που εισακουσατε την παραγγελια μου!!!
μανου
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

Μανού, κατ' αρχήν ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον... :D

Με ένα κλικ πάνω στην φωτογραφία μπορείς να τη δείς σε μεγαλύτερο μέγεθος εάν θέλεις.

Τώρα αναφορικά με τα μπλουζάκια, εάν κατέβουν τα παιδιά στην Κρήτη, σίγουρα θα πάρουν μαζί τους αρκετά ώστε να δώσουν στους ενδιαφερόμενους. Διαφορετικά θα φροντίσουμε να σας τα στείλουμε ταχυδρομικώς.

Μια ερώτηση μόνο: επειδή και τα σχέδια είναι δύο, θα μπορούσες να μου πεις σε ποιο σχέδιο αναφερόσουν?
Δηλαδή ποιο σχέδιο να είναι το λαδί μπλουζάκι και ποιό το μπεζ?

Ευχαριστώ
Απάντηση