Ροσκά 09-11/07/10

Εξερευνήσεις, αρματώματα, βελτιώσεις, επαναλήψεις και σχόλια... Ότι έχει να κάνει με τα φαράγγια!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Active Member
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 10:06 am

Ροσκά 09-11/07/10

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Με τον Κώστα Γεωργιάδη λέμε να κάνουμε το Σ/Κ την Ροσκά και ότι άλλο μας κάτσει αναλόγως της διάθεσης (πλατσούρισμα στο Πανταβρέχει, Βαθύρεμα, Βύνιανη, αραλίκι κλπ).

Όσοι πιστοί προσέλθετε. Αν/ση Παρασκευή απόγευμα (εκτός αν κάποιος έχει μέσον και δεν μπορεί Παρασκευή, οπότε θα έρθει το Σάββατο πορνό, πορνό εεεε πουρνό, πουρνό).

Απαραίτητος πλήρης εξοπλισμός canyoning και στοιχειώδεις γνώσεις κατάβασης φαραγγιών (οι δεύτερες έχουν φανεί χρήσιμες σε άτομα που τρέφουν μια στοιχειώδη αγάπη προς την ζωή και την αρτιμέλειά τους, ειδικά όταν κατεβαίνουν φαράγγια μαζί μου :mrgreen: ).

Οι κοπέλες παρακαλούνται να αποστείλουν μαζί με την αίτηση συμμετοχής και ολόσωμη φωτογραφία με ή χωρίς μαγιό (για να διαπιστώσω την αρτιμέλεια και την φυσική τους κατάσταση βρε πονηρά). [-X

Επειδή κατά το μάλλον ή ήττον δεν θα έχω πρόσβαση στο φόρουμ μέχρι την Παρασκευή, αν κάποιος ενδιαφέρεται ας με πάρει στο κινητό. Όποιος δεν το έχει μάλλον θα είναι γιατί έτσι κι αλλιώς δεν τον θέλω μαζί μου σε φαράγγι, οπότε καλύτερα έτσι. :mrgreen:

Τώρα βέβαια, αν το είχα δώσει σε κάποιον που θα ήθελα να έρθει μαζί και το έχασε, ας πάρει στο 6944 946957. Μόνο σοβαρές προτάσεις και ας είναι και ανήθικες. :mrgreen:
Παναγιώτης Παπαϊωάννου / Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Απάντηση