Φαραγγι Καλλιθεας

Εξερευνήσεις, αρματώματα, βελτιώσεις, επαναλήψεις και σχόλια... Ότι έχει να κάνει με τα φαράγγια!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
geoski
Active Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Τετ Φεβ 08, 2006 11:48 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Φαραγγι Καλλιθεας

Δημοσίευση από geoski »

Το 3ο κατα σειρά φαράγγι που κάνει η σχολή μας.
Πολύ όμορφο με αρκετό νερό & Τεχνικό.


Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα
Εικόνα
Η ζωή είναι πολύ σύντομη... Συγχώρα γρήγορα, Αγάπα αληθινά & ζήσε Ασταμάτητα !!!
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Συγχαρητήρια. Πάντα το φαράγγι αυτό μας εκπλήσσει. Καλύτερα να μεταφερθεί το παρόν εδώ για να μην σπάει το θέμα. Νομίζω τουλάχιστον.

Δημήτρης
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Άβαταρ μέλους
angelobike
Active Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 08, 2006 10:51 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angelobike »

μπραβο , μπράβο, γιώργο, σούπερ.
Ζηλεύουμε εμεις που δεν προλαβαίνουμε...
θα πάτε και σε άλλα φαράγγια ή τελέιωσε το σχολείο;
Άβαταρ μέλους
geoski
Active Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Τετ Φεβ 08, 2006 11:48 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από geoski »

ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙς 31-5-08 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ PΟΔΟΚΑΛΟ &
THN 1-6-08 STON ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟ !
Η ζωή είναι πολύ σύντομη... Συγχώρα γρήγορα, Αγάπα αληθινά & ζήσε Ασταμάτητα !!!
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

Γιώργο, μιας και μιλάμε σε ανοιχτό topic θα ήθελα να ξεκαθαρίσουμε σε όσους διαβάζουν την ενότητα, ότι οι ημερομηνίες για τα φαράγγια που έγραψες δεν συνιστούν "ανοιχτή πρόσκληση" για όποιον θελήσει να έρθει (και δεν εννοώ τον Άγγελο, γιατί εκείνος ξέρει τη διαφορά επίσκεψης από σχολείο).
Όταν κάνουμε σχολείο -φαντάζομαι ότι αυτό ισχύει για όλους τους συλλόγους και όλα τις σχολές/σεμινάρια- καλό είναι να μην υπάρχουν "επ' ευκαιρίας" επισκέπτες.
Ας αφήνουμε τις σχολές να λειτουργούν ανεμπόδιστα.
Τα φαράγγια είναι εκεί όλο το χρόνο... Όπως και τα σπήλαια...
Όλο λάδι-λάδι... και τηγανίτες τίποτα!
Άβαταρ μέλους
irini
Registered User
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Φεβ 17, 2006 11:28 pm
Τοποθεσία: Χαλάνδρι

Δημοσίευση από irini »

Ας το βάλουμε κι εδώ: τα σεμινάρια κατάβασης φαραγγιών από τον ΣΕΛΑΣ για τα μέλη του φτάνουν στο τέλος τους, να σημειώσω λοιπόν ότι είναι μια καινουρια φάση για όλους μας και μας αρέσει πολύ. Και εδώ θα βρείτε μερικές φωτό: http://www.photos.selas.org/
Άβαταρ μέλους
angelobike
Active Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 08, 2006 10:51 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angelobike »

mamouni έγραψε:Γιώργο, μιας και μιλάμε σε ανοιχτό topic θα ήθελα να ξεκαθαρίσουμε σε όσους διαβάζουν την ενότητα, ότι οι ημερομηνίες για τα φαράγγια που έγραψες δεν συνιστούν "ανοιχτή πρόσκληση" για όποιον θελήσει να έρθει (και δεν εννοώ τον Άγγελο, γιατί εκείνος ξέρει τη διαφορά επίσκεψης από σχολείο).
Όταν κάνουμε σχολείο -φαντάζομαι ότι αυτό ισχύει για όλους τους συλλόγους και όλα τις σχολές/σεμινάρια- καλό είναι να μην υπάρχουν "επ' ευκαιρίας" επισκέπτες.
Ας αφήνουμε τις σχολές να λειτουργούν ανεμπόδιστα.
Τα φαράγγια είναι εκεί όλο το χρόνο... Όπως και τα σπήλαια...
Ερη μου συμφωνώ 1000% μαζί σου. Τα σχολεία πρέπει να κανουν την δουλειά τους.

Ασε, εγω αυτόν τον καιρό πήζω α φ α ν τ α σ τ α και φαράγγι δεν βλέπω προς το παρόν. Κρατάω την επίγευση από τα Καμμένα Βούρλα που είχαμε πάει κανα μήνα πριν ... Ακόμα και τις ημερομηνίες της Σαμοθράκης, τζίφος... πολύ δουλειά.

εχω όμως μάλλον το επόμενο Σ/Κ ελέυθερο, οπότε εκεί... :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
mamouni
Active Member
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2005 3:55 pm
Τοποθεσία: Άθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mamouni »

[quote="angelobikeΑσε, εγω αυτόν τον καιρό πήζω α φ α ν τ α σ τ α και φαράγγι δεν βλέπω προς το παρόν. Κρατάω την επίγευση από τα Καμμένα Βούρλα που είχαμε πάει κανα μήνα πριν ... Ακόμα και τις ημερομηνίες της Σαμοθράκης, τζίφος... πολύ δουλειά. [/quote]

Άσε Άγγελε, τι να σου πω κι εγώ... 5 μήνες πριν τη γέννα και άλλους 5 μετά, είμαι ήδη 10 μήνες εκτός δράσης!!! :shock:

Σαφώς όμως είναι διαφορετικά να χάνεις δράση λόγω δουλειάς και διαφορετικά λόγω του παιδιού σου :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:
Όλο λάδι-λάδι... και τηγανίτες τίποτα!
Απάντηση